KONTAKT

IGLOO
ul. Górna 8
24-100 Puławy
81 888-21-23
662 030 895, 662 030 875
igloo.pulawy@wp.pl

Sprzęt ogrodniczy

 

IGLOO oferuje sprzęt ogrodniczy uznanych producentów i dostawców. Polecamy w szczególności następujące urządzenia:

Kosiarki - elektryczne, spalinowe, spalinowe z napędem. W zależności od typu i producenta kosiarki posiadają następujące parametry:

  • szerokość koszenia w zakresie 33 - 52 cm,
  • wysokość cięcia 20 - 52 mm.
  • duża moc silnika
  • kółka na łożyskach
  • praktyczne wzornictwo
  • duży, wygodnie wyjmowany kosz na trawę
  • wysoka jakość

Ponadto w niektórych modelach poza koszem jest również funkcja wyrzutu bocznego oraz mielenia trawy.

Glebogryzarki - maszyny przeznaczone do uprawy gleby, jej spulchnienia, rozdrabniania i odchwaszczania. Niezbędne przy prowadzeniu prac w ogrodach lub na niewielkich działkach.

Z powodzeniem zastępuje przekopywanie gleby - oszczędza czas i siły.

Glebogryzarki posiadają własny napęd w postaci silnika spalinowego. Kompaktowe obudowy oraz stosunkowo niewielka waga pozwala na łatwe przenoszenie czy przewożenie do miejsca wykorzystania. Zastosowane elementy sterujące znajdujące się w zasięgu ręki pozwalają na łatwe i bezpieczne posługiwanie się nią.

Kosy spalinowe - sprawdzają się doskonale w trudnym terenie i przede wszystkim wszędzie tam, gdzie kosiarki spalinowe mają utrudniony dostęp lub wręcz niemożliwy. W każdym ogrodzie znaleźć można miejsca, które są trudno dostępne dla kosiarki trawnikowej; mogą to być: narożniki i krawędzie trawnika, powierzchnie wzdłuż murów lub pod ławkami ogrodowymi. W takiej sytuacji przydatne stają się podkaszarki i kosy elektryczne.

W zależności od mocy silnika i rodzaju narzędzia tnącego ich możliwości sięgają od przycinania krawędzi trawników aż po wycinanie twardych zarośli. Podział kos na różne klasy mocy ułatwia wybór urządzenia odpowiedniego do Państwa potrzeb.

Opryskiwacze spalinowe - gwarantują najwyższej jakości możliwość ochrony roślin na plantacjach i terenach upraw ogrodniczych i rolnych takich jak m.in.: plantacje owoców, sady, ogrody warzywne. Dzięki wytrzymałości i prostej obsłudze, opryskiwacze spalinowe stwarzają od lat doskonałe warunki dla zdrowych i obfitych plonów.

Poza ochroną roślin stosowane są do dezynfekcji i zwalczania pasożytów w oborach, stajniach, magazynach, na statkach, w kontenerach i wagonach. Najnowocześniejsza technologia stosowanych silników zapewnia niskie zużycie paliwa, ograniczenie emisji spalin oraz wieloletnią, wydajną pracę urządzenia.