KONTAKT

IGLOO
ul. Górna 8
24-100 Puławy
81 888-21-23
662 030 895, 662 030 875
igloo.pulawy@wp.pl

Klimatyzacja

 

Służymy doradztwem w zakresie doboru urządzeń i rozwiązań systemów klimatyzacji. Oferujemy kompleksowy montaż pojedynczych klimatyzatorów i rozbudowanych systemów klimatyzacyjnych a także prowadzimy do zamontowanych urządzeń serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapewniamy dostawę urządzeń klimatyzacyjnych wybranych przez Inwestora. Posiadamy w ofercie klimatyzatory takich firm jak AUX, AIRWELL, CALDO, DAIKIN, FUJITSU, Mitsubishi Electric, McQuay, SAMSUNG.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pełny typoszereg akcesoriów potrzebnych do zamontowania klimatyzatora tj. rury miedziane, izolacje, podstawy pod jednostki zewnętrzne, pompki skroplin, a także takie elementy jak uchwyty, pręty. W zależności od potrzeb możemy zastosować klimatyzatory z funkcją chłodzenia lub z funkcją chłodzenia i grzania. Pozwoli to na ogrzewanie pomieszczeń w okresie wiosenno-jesiennym, (lub do chłodzenia - grzania całorocznego w przypadku urządzeń typu Inverter) o różnych mocach chłodniczych.

W zależności od istniejących potrzeb możemy zastosować urządzenie w wykonaniu:

  • ściennym
  • okiennym
  • kanałowym
  • przenośnym
  • kasetonowym
  • przypodłogowo-sufitowym

Ponadto posiadamy urządzenia w układach multisplit z możliwością podłączenia do 5 jednostek wewnętrznych do 1 jednostki zewnętrznej oraz układy ze zmienną ilością czynnika chłodniczego VRV/VRF pozwalające na obsługę dużych obiektów.

Dostarczane przez nas urządzenia są estetyczne, ciche i łatwe w obsłudze z możliwością ustawienia temperatury i wilgotności w pomieszczeniu, wydajności wentylatora oraz czasu pracy urządzenia. Wszystkie te funkcje ustawia się przy pomocy pilota zdalnego sterowania lub sterownika ściennego.